NatAspin – normaalse vereringe ja kolesteroolitaseme säilitamiseks

Toidulisandid, mis on mõeldud südame ja veresoonte tervise säilitamiseks. Vaata selle kuu sooduspakkumisi 👈

NatAspin toidulisandite oluliseks komponendiks on nattokinaas – looduslik ensüüm vereringe jaoks, mis on saadud spetsiaalsel viisil fermenteeritud sojaubadest. Nattokinaas on mõeldud südame-veresoonkonna haiguste ohutuks ennetamiseks ja profülaktikaks.

NatAspin Control Pro

NatAspin Control Pro kapslid.
NatAspin Control Pro kapslid.

NatAspin Control Pro on toidulisand, mis on mõeldud normaalse vereringe ja kolesteroolitaseme säilitamiseks. Kasuliku toime annavad järgmised preparaadid sisalduvad looduslikud komponendid:

  • Ensüüm nattokinaas
  • Monakoliin K (punase riisi ekstrakti põhiline toimeaine)
  • Polükosanool
  • Bergamoti ja hariliku kollajuure polüfenoolid

NatAspin H

NatAspin H on toidulisand, mis on mõeldud kasutamiseks vereringe häirete ja trombide tekkimise riski korral. NatAspin H aitab ennetada trombide moodustumist ning selle kasulik toime avaldub läbi preparaadis sisalduvate looduslike komponentide:

  • Looduslik ensüüm nattokinaas
  • Oliivivilja ekstrakt (antioksüdant)

Nataspin H  sobib veresoonte tervise toetamiseks hästi suhkruhaiguse (diabeet) korral ning patsientidele, kellel on mureks kõrgenenud vererõhk (hüpertoonia).

NatAspin tooted käesoleval kuul soodsalt

NatAspin sarja tooted on müügil kõigis Eesti apteekides. Käesoleval kuul (november 2023) on tooted soodushinnaga saadaval:

Novembris Nataspin sooduspakkumisi ei ole.

Vaata ka netiapteekidest: Apotheka, Benu, Südameapteek, Euroapteek

Netiapteegis pakutavad hinnad võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Kõik sellel veebilehel esitatud informatsioon on esitatud informeerival eesmärgil. See ei asenda professionaalset arsti nõuannet, diagnoosi või ravi. Ainult arst või muu tervishoiutöötaja võib pakkuda meditsiinilist nõuannet. Veebilehe vahendusel edastatav teave on üksnes informatiivne ega asenda regulaarset ega erakorralist tervisekontrolli.